Lietošanas noteikumi

Tīmekļa vietne https://redzidigital.com (turpmāk arī – redzidigital.com) ir SIA “REDZI Digital” komandas izstrādāta reprezentatīva tīmekļa vietne, kurā iespējams apskatīt SIA “REDZI Digital” izstrādātos projektus, iepazīties ar īpašo SIA “REDZI Digital” peeju projektu īstenošanai, piedāvātajiem pakalpojumiem un kreatīvo, atsaucīgo komandu, kā arī lasīt jaunākos bloga rakstus un sazināties ar SIA “REDZI Digital”, lai pievienotos komandai, saņemtu konsultācijas vai realizētu jebkuru ideju. Tīmekļa vietne redzidigital.com ir responsīva un ir piemērota lietošanai datoros, planšetdatoros un mobilajos telefonos.

Pirms redzidigital.com tīmekļa vietnes lietošanas, tīmekļa vietnes redzidigital.com jebkura Lietotāja interesēs ir iepazīties un ievērot zemāk aprakstītos noteikumus un tajos lietotos terminus.

Noteikumos lietotie termini

 • Tīmekļa vietne redzidigital.com - mūsdienīga, digitāla un reprezentatīva tīmekļa vietne, kura paredzētafiziskām personām un/vai juridiskām personām, kuras ir ieinteresētas SIA “REDZI Digital” sniegtajā informācijā, piedāvātajos pakalpojumos vai vēlas pievienoties SIA “REDZI Digital” komandai;
 • Tīmekļa vietnes redzidigital.com izstrādātājs - SIA “REDZI Digital”, juridiskā adrese – Ropažu iela 14 k-1-26, Rīga, LV-1039, reģistrācijas nr. 40203277708, e-pasts: [email protected], tālr. nr. +371 25925427, kura autortiesības aizsargātas saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajim normatīvajiem aktiem autortiesību jomā.
 • SIA “REDZI Digital” - SIA“REDZI Digital”, juridiskā adrese: Ropažu iela 14 k-1-26, Rīga, LV-1039, reģistrācijas nr. 40203277708, e-pasts: [email protected], tālr. nr. +371 25925427, kas ir Tīmekļa vietnes redzidigital.com īpašnieks un satura autors, kā arī nodrošina Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietotājiem piekļuves Tīmekļa vietnei redzidigital.com  un tajā esošajam saturam un Pakalpojumiem;
 • Pakalpojumi - Tīmekļa vietnes redzidigital.com un tajā pieejamā satura un/vai Pakalpojumu lietošanas tiesības;
 • Lietotājs - Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietotājs ir jebkura vecuma fiziska persona vai juridiska persona, kura apmeklē Tīmekļa vietni redzidigital.com un lieto jebkuru no Tīmekļa vietnē pieejamajiem materiāliem vai Pakalpojumiem.
 • Noteikumi – šie Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanas noteikumi (turpmāk arī – Noteikumi) nosaka kārtību, kādā  Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietotāji (turpmāk arī – Lietotāji) lieto Tīmekļa vietnē redzidigital.com pieejamo saturu un/vai Pakalpojumus, kurus nodrošina SIA “REDZI Digital”, kurš ir Tīmekļa vietnes redzidigital.com īpašnieks un satura autors un šos Noteikumus jūs piekrītat ievērot no pirmā Tīmekļa vietnes redzidigital.com apmeklēšanas brīža.
 1. Darba uzsākšana Tīmekļa vietnē redzidigital.com  

1.1.   Pieslēgšanās Tīmekļa vietnei redzidigital.com notiek tīmekļa vietnē https://redzidigital.com, tā ir pieejama datoros, planšetdatoros un mobilajās lietotnēs un tajā nav nepieciešama papildus autentificēšanās.

1.2.   Lietotājs, kurš vēlas uzsākt Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanu un izmantot tajā ievietotos materiālus un pieejamos pakalpojumus, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem.

1.3.  Gadījumā, ja Lietotājs nepiekrīt Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanas noteikumiem, lūdzam neapmeklet un nelietot Tīmekļa vietni redzidigital.com un neizmantot tajā ievietoto saturu un piedāvātos pakalpojumus.

1.4.  Lai uzsāktu darbu Tīmekļa vietnē redzidigital.com un kļūtu par Tīmekļa vietnes redzidigital.com  Lietotāju, nav nepieciešama papildus autentifikācija.

1.5. Lietotājam ir iespējams sazināties ar SIA “REDZI Digital” Tīmekļa vietnē redzidigital.com sadaļā “Home”, nospiežot pogu “Sazinies ar mums”, un sadaļā “Raksti e-pastu” ievadot attiecīgajos laukos Vārdu, Uzvārdu, e-pastu un informāciju vai nosūtot e-pastu uz [email protected]

 • Vispārīgie Tīmekļa vietnes redzidigital.com noteikumi

2.1.   Šie Noteikumi kopā ar pielikumiem (ja attiecināms) ir paredzēti informācijas sniegšanai par SIA “REDZI Digital”, kā arī Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanas un Tīmekļa vietnē redzidigital.com pieejamo satura/Pakalpojumu lietošanas Noteikumu izklāstīšanai personām/Lietotājiem, kas norādītas šajos Noteikumos un kuras lieto Tīmekļa vietni redzidigital.com.

2.2.   Pirms jebkādas Tīmekļa vietnes redzidigital.com satura/Pakalpojumu lietošanas Tīmekļa vietnē redzidigital.com  lūdzam rūpīgi izlasīt šos Noteikumus un pārliecināties, ka tos pareizi sapratāt. Lūdzam pievērst uzmanību, ka pirms Tīmekļa vietnes redzidigital.com Pakalpojumu lietošanas, Lietotājam ir pienākums iepazīties šiem Noteikumiem, Privātuma politiku un sīkdatņu lietošanas politiku.

2.3.   Uzsākot Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanu, lietotājam jāiepazīstas ar sīkdatņu lietošanas noteikumiem un jāizvēlas piekrist obligātajām sīkdatnēm un jāizvēlas piekrist/nepiekrist pārējo sīkdatņu lietošanas noteikumiem, kuri paredzēti Tīmekļa vietnē attiecīgajā sīkdatņu izvēlnes sadaļā. Nepiekrītot kādam no sīkdatņu veidiem, Lietotājs nevarēs izmantot sadaļu “Home” un sadaļā “Raksti e-pastu” ievadīt attiecīgajos laukos Vārdu, Uzvārdu, e-pastu un informāciju.

2.4.   Lietotājs tiek aicināts saglabāt šos Noteikumus nākotnes vajadzībām.

2.5.   Informējam arī par to, ka šie Noteikumi var tikt grozīti šo Noteikumu 6. daļā noteiktajā kārtībā. Katru reizi, lietojot Tīmekļa vietni redzidigital.com un tās saturu/Pakalpojumus, iesakām pārskatīt Noteikumus, lai Lietotājs būtu pārliecinājies, ka pilnībā saprot, ar kādiem nosacījumiem konkrētajā gadījumā tiek veikta tīmekļa vietnes redzidigital.com  satura/Pakalpojumu lietošana. Pēdējo reizi šie Noteikumi tika atjaunoti 2022.gada 10.maijā.  

2.6.   Pārkāpjot kādu no tālāk minētajiem noteikumiem, Jums var tikt pārtraukta pieeja Tīmekļa vietnei redzidigital.com:

2.6.1. Nedrīkst izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem.

2.6.2. Nedrīkst izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com kā attālās krātuves serveri vai failu mitināšanas pakalpojumu.

2.6.3. Nedrīkst izmantot satura publicēšanai vai reklamēšanai, kas Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā var būt nelikumīgs.

2.6.4. Nedrīkst izmantot satura publicēšanai vai reklamēšanai, kas veicina nelikumīgas darbības.

2.6.5. Nedrīkst izmantot, publicēt vai reklamēt Pornogrāfiska rakstura saturu.

2.6.6. Nedrīkst izmantot satura publicēšanai vai reklamēšanai, kura vienīgais mērķis ir nodarīt kaitējumu vai izraisīt  naidu, vai saturu, ko var uzskatīt par apmelojošu.

2.6.7. Nedrīkst izmantot rasistiska rakstura saturu vai jebkuru citu saturu, kura mērķis ir veicināt citu personu iebiedēšanu vai pazemošanu.

2.6.8. Nedrīkst pielietots Tīmekļa vietni redzidigital.com krāpšanā, piemēram, “ātri kļūt bagātam” vai citās apšaubāmās shēmās.

2.6.9. Nedrīkst izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com un tās saturu vietnēs, kurās tiek vākti ziedojumi, izņemot gadījumus, kad ir saņemta nepārprotama atļauja no SIA “REDZI Digital”.

2.6.10. Nedrīkst izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com un tās saturu vietnēs, kuru vienīgais mērķis ir iegūt meklētājprogrammu rangu vai sekotājus sociālajos tīklos.

2.6.11. Nedrīkst izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com un tās saturu vietnēs, kuru saturs galvenokārt sastāv no trešo pušu reklāmām vai kopēta satura.

2.6.12. Tīmekļa vietnē redzidigital.com nedrīkst publicēt saturu, kas pārkāpj Google vietņu kvalitātes vadlīnijas.

2.6.13. Tīmekļa vietnē redzidigital.com nedrīkst publicēt saturu, kas pārkāpj Google nevēlamās programmatūras politiku.

2.7.   Jūs piekrītat, ka Tīmekļa vietnē redzidigital.com nedrīkst:

2.7.1. ļaunprātīgi izmantot vai traucēt Tīmekļa vietnes redzidigital.com darbību;

2.7.2. augšupielādēt vai publicēt saturu, kas ir publicēts Tīmekļa vietnē redzidigital.com un ir aizsargāts ar autortiesībām vai citādi pakļauts SIA “REDZI Digital”  vai trešo personu īpašumtiesībām, ja vien jūs neesat šādu tiesību īpašnieks vai ja jums nav likumīgā īpašnieka rakstveida atļaujas;

2.7.3. augšupielādēt, publicēt vai reklamēt jebkādu saturu, kas ir nelikumīgs, kaitīgs, draudīgs, ļaunprātīgs, uzmācīgs, apmelojošs, vulgārs, neķītrs, citu personu privātumu aizskarošs, naidīgs vai rasistiski, etniski vai citādi noraidošs;

2.7.4. augšupielādēt vai publicēt jebkādu pieaugušajiem paredzētu saturu;

2.7.5. sūtīt nevēlamus komerciālus e-pastus (surogātpastu);

2.7.6. piedāvāt pārdošanai vai pārdot jebkuru Tīmekļa vietnes redzidigital.com saturu/Pakalpojumu, kas pārkāpj visus piemērojamos Eiropas savienības vai Latvijas Republikas likumus vai noteikumus;

2.7.7. augšupielādējiet vai publicējiet saturu, kuru jums nav tiesību pārraidīt saskaņā ar tiesību aktiem vai līgumiskām vai uzticības attiecībām;

2.7.8. augšupielādēt failus tikai tādēļ, lai tos mitinātu Tīmekļa vietnē redzidigital.com un lai tos izmantotu ārpus minētās Tīmekļa vietnes, kas izveidota, izmantojot Tīmekļa vietnes redzidigital.com  Pakalpojumus;

2.7.9. augšupielādēt vai publicēt jebkādu saturu, kas veicina vai sniedz pamācību informāciju par nelikumīgām darbībām;

2.7.10. uzdoties par jebkuru personu vai organizāciju;

2.7.11. pārsniegt Pakalpojumu apjomu, par kuru esat reģistrējies;

2.7.12. izmantot Pakalpojumus kā pārsūtīšanas pakalpojumu uz citu vietni;

2.7.13. iekļaut jebkuru reklāmu, kas ievērojami samazina vietnes lietojamību;

2.7.14. slēpt redzidigital.com domēna vārdu bezmaksas vietnēs, izmantojot HTML rāmjus vai jebkādā citā veidā.

3.      Informācija par autortiesībām

3.1.   Šie Noteikumi tiek piemēroti, lietojot Tīmekļa vietnes redzidigital.com  saturu/Pakalpojumus.

3.2.   Visa veida autortiesības uz Tīmekļa vietni redzidigital.com un tajā esošo saturu ir SIA “REDZI Digital” – juridiskā adrese – Ropažu iela 14 k-1-26, Rīga, LV-1039, reģistrācijas nr. 40203277708, e-pasts: [email protected] (turpmāk arī – Īpašnieks). Dati par Īpašnieku tiek uzkrāti un uzglabāti – Juridisko personu reģistrā, reģistra uzturētājs ir Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra informācijas atkalizmantotājs SIA “LURSOFT IT”.

3.3.   Vairāk informācijas par Īpašnieku sniegts sadaļā “Par mums“.

3.4.   Īpašnieka kontaktinformācija sniegta Tīmekļa vietnes redzidigital.com  galvenē un kājenē.

3.5.   Pārpublicējot informāciju no Tīmekļa vietnes redzidigital.com, atsaukšanās uz Tīmekļa vietni redzidigital.com  un tās satura autoru ir obligāta.

4.      Pakalpojumi

4.1.   Tīmekļa vietnē redzidigital.com tiek sniegta informācija par SIA “REDZI Digital” sadaļā “About us”, kurā tiek izklāstīta informācija par SIA “REDZI Digital” darbības procesu īpašo pieeju, komandu un vakantajiem darba sludinājumiem, sadaļā “Portfolio” var apskatīt SIA “REDZI Digital” jau realizētos projektus, par SIA “REDZI Digital” Pakalpojumiem sadaļā “Services” (projektu vadība, dizains, front-end programmēšana, back-end programmēšana, video animācija 2D/3D, DevOps, SEO, GDPR noteikumi, mārketings, mājaslapu uzturēšanas pakalpojumi), kurus  sniedz SIA “REDZI Digital” un Lietotājam ir pienākums ievērot šos Noteikumus un Privātuma politiku, sīkdatņu lietošanas noteikumus.

 4.2. Tīmekļa vietnē redzidigital.com sniegtajiem attēliem ir ilustratīvs raksturs. Neskatoties uz to, ka Īpašnieks dara visu iespējamo, lai attēlu krāsas tiktu atspoguļotas pēc iespējas precīzāk, Īpašnieks nevar garantēt, ka Lietotāja ierīces ekrāns precīzi atspoguļos Pakalpojumu krāsas. Lietotājs saprot, ka Pakalpojumi var nebūtiski atšķirties no to attēliem.

4.3.   Lietotājiem ir pieejama informācija par SIA “REDZI Digital” sadaļā “About us”, kurā tiek izklāstīta informācija par SIA “REDZI Digital” darbības procesu īpašo pieeju, komandu un vakantajiem darba sludinājumiem, kā arī, sadaļā “Portfolio” var apskatīt SIA “REDZI Digital” jau realizētos projektus.

4.4.   Sadaļā “Blog” Lietotājiem ir iespējams lasīt SIA “REDZI Digital” bloga rakstus.

4.5.   Ja vien nav norādīts citādi, visi Pakalpojumi, kas ir piedāvāti Tīmekļa vietnē redzidigital.com, ir pieejami.

4.6.   Lietotājs Tīmekļa vietnē redzidigital.com var pieteikties šo noteikumu 4.1.punktā minēto Pakalpojumu saņemšanai sadaļā “Services”, kurā Lietotājam ir iespējams pieteikties attiecīgā Pakalpojuma saņemšanai, nospiežot pogu “Start a Project”.

4.7.   Gadījumā, ja Lietotājs veicis šo noteikumu 4.6.punktos minētās darbības, pēc kuru veikšanas Tīmekļa vietnē redzidigital.com  Lietotājam ir jāsaņem e-pasts, SIA “REDZI Digital” lūdz pārbaudīt vai e-pasts no Tīmekļa vietnes redzidigital.com nav iekritis “Junk” e-pastu sadaļā. SIA “REDZI Digital” nenes nekāda veida atbildību, ja Lietottājs kādā no teksta laukiem aizpildījis neprecīzu informāciju kā rezultātā Lietotājs nav saņēmis attiecīgo e-pastu vai, ja Lietotājs ievadījis trešo personu informāciju, šādā gadījumā Lietotājs nes pilnu atbildību par zaudējumiem, kas tādēļ radušies Lietotāja rīcības vai bezdarbības rezultātā.

4.8.   SIA “REDZI Digital” patur tiesības jebkurā laikā mainīt saturu vai pārtraukt Pakalpojumus (vai kādu tā daļu) ar vai bez brīdinājuma.

5.      Personas datu apstrāde

5.1.   SIA “REDZI Digital” apstrādā Lietotāja personas datus saskaņā ar Tīmekļa vietnes redzidigital.com  Privātuma politiku. Ņemot vērā to, ka Privātuma politikā ir norādīti svarīgi Noteikumu nosacījumi, iesakām Lietotājam rūpīgi izlasīt tos un pārliecināties, ka visi Privātuma politikas noteikumi tam ir saprotami un pieņemami.

5.2.   Izmantojot Tīmekļa vietni redzidigital.com  un tajā pieejamos Pakalpojumus, jūs piekrītat, ka SIA “REDZI Digital” var izmantot šādus datus saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

6.      Tiesības grozīt noteikumus

6.1.   SIA “REDZI Digital” patur tiesības grozīt šos Noteikumus, tajā skaitā, bet ne tikai, saistībā ar:

6.1.1.   Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanas noteikumu grozījumiem;

6.1.2.    piemērojamo tiesību aktu grozījumiem.

6.2.   Katru reizi, lietojot tīmekļa vietni redzidigital.com saturu/Pakalpojumus, būs spēkā tā Noteikumu redakcija, kas būs spēkā Tīmekļa vietnes redzidigital.com lietošanas dienā.

6.3.   SIA “REDZI Digital” patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma vienpersoniski mainīt šos Noteikumus. Šādas izmaiņas netiks piemērotas ar atpakaļejošu datumu. Izmaiņas, kas veiktas juridisku iemeslu dēļ, stāsies spēkā nekavējoties.

6.4.   Jūs atzīstat un piekrītat, ka jūsu pienākums ir periodiski pārskatīt šos Noteikumus un apzināties visas izmaiņas. Tīmekļa vietnes redzidigital.com izmantošana pēc jebkādām izmaiņām nozīmē jūsu piekrišanu šādām izmaiņām.

7.       Pakalpojumu atteikuma tiesību izmantošana un Pakalpojumu atjaunošana

7.1.   Lietotājam ir tiesības, nenorādot iemeslu, atteikties no saņemtajiem Pakalpojumiem un pierakstīšanos jaunumiem Tīmekļa vietnē redzidigital.com, nosūtot vai iesniedzot attiecīgu rakstveida paziņojumu šo Noteikumu 7.2.punktā norādītā formā, kurā būtu ietverts Lietotāja paziņojums par atteikšanos no Pakalpojumu lietošanas. Paziņojums par atteikšanos no Pakalpojumu lietošanas iesniedzams vai nosūtāms SIA “REDZI Digital”  elektroniski uz e-pastu: [email protected] Saņemot Lietotāja paziņojumu elektroniski, SIA “REDZI Digital” nekavējoties nosūta Lietotājam apstiprinājumu par paziņojuma saņemšanu uz Lietotāja e-pastu.

7.2.   Atteikuma veidlapas paraugs - aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu uz e-pastu: [email protected] tikai tad, ja vēlaties atteikties no satura/Pakalpojumu saņemšanas Tīmekļa vietnē redzidigital.com:

Adresāts [šeit norāda SIA “REDZI Digital” nosaukumu, faktisko adresi un, ja ir, tālruņa numuru un e-pasta   adresi]

Es/mēs paziņoju/paziņojam, ka es/mēs vēlos/vēlamies atteikties no Pakalpojumu saņemšanas Tīmekļa vietnē redzidigital.com  [nevajadzīgo svītrot]

Pasūtīšanas datums/saņemšanas datums [nevajadzīgo svītrot]

Lietotāja(-u) vārds(-i) un uzvārds(-i)

Lietotāja(-u) adrese/ e-pasts

Lietotāja(-u) paraksts(-i) [tikai tad, ja šo veidlapu nosūta uz papīra]

Datums.

7.3.   Lietotājs, nekavējoties, no Paziņojuma izsūtīšanas, kad nosūtījis SIA “REDZI Digital” Paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu, pārtrauc attiecīgo satura/Pakalpojumu lietošanu.

7.4.   Lietotājs (patērētājs) nevar izmantot atteikuma tiesības un nevar atgriezt Pakalpojumus Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumu Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos.

7.5.   SIA “REDZI Digital” pēc saviem ieskatiem ir tiesības jebkurā laikā bez jebkāda iemesla apturēt Pakalpojumu lietošanu un noslēgt piekļuves Pakalpojumiem vai pārtraukt Pakalpojumu darbību. Šāda Pakalpojumu pārtraukšana izraisīs Lietotāja Tīmekļa vietnē redzidigital.com ievadītās informācijs dzēšanu un var ierobežot vai liegt piekļuvi jūsu Pakalpojumu izmanotšanas laikā ievadītajiem datiem.

7.6.   Lai izvairītos no šaubām, SIA “REDZI Digital” nav pienākuma glabāt, uzturēt vai nodrošināt Lietotājam jebkura satura kopiju, ko Lietotājs vai tā pilnvarotie pārstāvji sniedzat, izmantojot Pakalpojumus.

7.7.   Lietotājam visos gadījumos ir tiesības, kas izriet no neatbilstošas Pakalpojumu sniegšanas, kuras paredz Latvijas Republikas normatīvie tiesību akti. Atgriešanas noteikumi, kas norādīti šajā 7.punktā vai citos Noteikumu punktos neietekmē šo tiesību pastāvēšanu.

 7.8. Gadījumā, ja pēc šajos noteikumos aprakstītās Pakalpojumu piekļuves slēgšanas Lietotājs vēlas atjaunot piekļuvi Pakalpojumiem, tad Lietotājam jāveic jauns Pakalpojumu pasūtījums Tīmekļa vietnē redzidigital.com.

8.      Piegāde

8.1.   SIA “REDZI Digital” tīmekļa vietnē redzidigital.com atsevišķu piegādes maksu par Pakalpojumu piegādi nepiemēro un Pakalpojumu piegāde tiek veikta tikai elektroniskā veidā uz Lietotāja e-pastu, ja attiecināms.

8.2.   Īpašumtiesības uz Tīmekļa vietnē redzidigital.com esošo saturu vai Pakalpojumiem saglabājas SIA “REDZI Digital” visu laiku un Lietotājam tiek nodotas tikai Pakalpojumu lietošanas tiesības (ja attiecināms) līdz brīdim, kad Lietotājs izmanto Pakalpojumu atteikuma tiesības vai tiek piemērots kāds cits šo Noteikumu punkts.

9.      Pakalpojumu cena un piegādes izdevumi 

9.1.   Pakalpojumu lietošanai Tīmekļa vietnē redzidigital.com netiek piemērota Pakalpojumu lietošanas maksa un netiek piemēroti sagatavošanas un/vai piegādes izdevumi, ja vien SIA “REDZI Digital” Tīmekļa vietnē redzidigital.com nav norādīts savādāk.

9.2.   Tīmekļa vietnē redzidigital.com  Pakalpojumiem var tikt piemērotas cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to ievietošanas Tīmekļa vietnē redzidigital.com un gadījumā, ja Lietotājs izvēlējies iegādāties Tīmekļa vietnē redzidigital.com pieejamu maksas pakalpojumu, tad piekļuve attiecīgajam Pakalpojumam tiks nodrošināta pēc Pakalpojuma maksas apmaksas saskaņā ar šiem noteikumiem.

9.3.   SIA “REDZI Digital” neuzņemas atbildību pret Lietotāju vai trešajām personām saistībā ar tīmekļa vietnē redzidigital.com Pakalpojumu (ja attiecināms) izmaiņām, cenu izmaiņām, apturēšanu vai pārtraukšanu.

9.4.   Ja SIA “REDZI Digital” izdzēš kādu tīmekļa vietnes redzidigital.com satura daļu vai pārtrauc Pakalpojumus (ja attiecināms), ja tas ir saprātīgi iespējams, SIA “REDZI Digital” paziņo Lietotājam par to iepriekš un dos iespēju iegūt informāciju no Lietotāja iegādātajiem Pakalpojumiem (ja attiecināms).

10.    Apmaksa

10.1.    Gadījumā, ja kādam no Tīmekļa vietnē redzidigital.com esošajiem Pakalpojumiem tiek piemērota maksa, tad atkarībā no Lietotāja izvēlētā Pakalpojuma, saskaņā ar SIA “REDZI Digital” piedāvātajiem Pakalpojumu izcenojumiem (ja attiecināms) Tīmekļa vietnē redzidigital.com attiecīgajā Pakalpojuma Pasūtījuma izdarīšanas brīdī, Lietotājs veic samaksu par par izvēlētajiem Pakalpojumiem, saskaņā ar SIA “REDZI Digital” izrakstītu rēķinu, rēķinā norādītā laikā, kurš nosūtīts uz attiecīgā Lietotāja e-pastu.

10.2.    Piekrītot šiem Tīmekļa vietnes redzidigital.com Lietošanas Noteikumiem, Lietotājs piekrīt, ka par maksas Pakalpojumiem, ja tādi pieejami un iegādāti Tīmekļa vietnē redzidigital.com, SIA “REDZI Digital” izraksta elektroniskus rēķinus un šādi izrakstīti elektroniski rēķini ir derīgi bez paraksta un tos akceptē Lietotājs un piekrīt šādu rēķinu saņemšanai Pakalpojumu Pasūtījumā norādītajā e-pastā.

10.3.    Tīmekļa vietne redzidigital.com nenodrošina “Tax Free” pakalpojumus.

10.4.    Samaksas apmērs (ja tāds noteikts) par Pakalpojumiem tiek piemērots atkarībā no Lietotāja izvēlētā Pakalpojuma, saskaņā ar SIA “REDZI Digital” piedāvātajiem Pakalpojumu izcenojumiem (ja tādi noteikti un publicēti tīmekļa vietnē redzidigital.com) Tīmekļa vietnē redzidigital.com  attiecīgajā Pakalpojuma Pasūtījuma izdarīšanas brīdī.

10.5.    Gadījumā, ja no pirmreizējā Pakalpojuma pasūtījuma ir mainījusies jebkura Lietotāja informācija, kas var ietekmēt maksājuma samaksu par Pakalpojumu lietošanu, Lietotājam ir pienākums iepriekš vai uzreiz pēc informācijas izmaiņām paziņot par to SIA “REDZI Digital” e-pastā: [email protected], norādot attiecīgās Lietotāja informācijas izmaiņas.

11.    Lietotāja tiesības un pienākumi

11.1.    Lietotājam ir tiesības izmantot Tīmekļa vietnes redzidigital.com saturu/Pakalpojumus tikai saskaņā ar šiem Noteikumiem un Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no satura/Pakalpojumu lietošanas/saņemšanas.

11.2.    Lietotājs apņemas Tīmekļa vietnē redzidigital.com sniegt tikai pareizu un pilnīgu informāciju, kur paredzēta tāda iespēja. Mainoties Lietotāja norādītajai informācijai, Lietotājam ir pienākums nekavējoties to atjaunot un informēt par to SIA “REDZI Digital”.

11.3.    Lietotājs apņemas godīgi un pareizi izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com, nekaitēt tās darbam vai stabilai darbībai. Ja Lietotājs neievēro šo saistību, SIA “REDZI Digital” ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot, apstādināt (izbeigt) Lietotāja iespēju izmantot Tīmekļa vietni redzidigital.com un SIA “REDZI Digital” neatbild ne par kādiem ar to saistītiem Lietotāja zaudējumiem.

11.4.    Lietotājam ir pienākums samaksāt par pasūtītajiem maksas Pakalpojumiem (ja attiecināms), kuriem Tīmekļa vietnē redzidigital.com norādīta lietošanas maksa un pieņemt tos šo Noteikumu noteiktajā kārtībā.

11.5.    Neskatoties uz pienākumiem, kas paredzēti citos Noteikumu punktos, Lietotājs apņemas pirms Pakalpojumu lietošanas sākuma apskatīt Pakalpojumus un pārliecināties, ka saņemtie Pakalpojumi ir tie, kurus Lietotājs pasūtīja.

11.6.    Lietotājam ir pienākums ievērot citas šajos Noteikumos un Latvijas Republikas tiesību aktos paredzētās prasības.

11.7.    Lietotājs uzņemas atbildību par Pakalpojumu izmantošanu atbilstoši attiecīgo Pakalpojumu mērķim, šiem Noteikumiem, Autortiesību likumā, citos Latvijas Republikas un starptautiskajos normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. Jebkura Pakalpojumu izmantošana, kas neatbilst šiem Noteikumiem, tiks uzskatīta par SIA “REDZI Digital” tiesību pārkāpumu.

11.8.    Lietotājs apņemas nenodot trešajām personām Pakalpojumu lietošanas un sniegšanas tiesības, kā arī visas šeit minētās tiesības, intereses vai pienākumus (vai nu saskaņā ar likumu, vai citādi) bez iepriekšējas rakstiskas SIA “REDZI Digital” piekrišanas. Ievērojot iepriekš minēto, Pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir saistoši Lietotājam un to attiecīgajiem aizbildņiem, aizgādņiem, pēctečiem un atļautajiem cesionāriem, tie nāk par labu un ir izpildāmi.

 1. SIA “REDZI Digital” tiesības un pienākumi

12.1.    SIA “REDZI Digital” sniedz Pakalpojumus  un izvieto saturu tīmekļa vietnē redzidigital.com saskaņā ar šiem Noteikumiem.  

12.2.    SIA “REDZI Digital” pienākums ir:

12.2.1.   veltīt visas pūles, nodrošinot apstākļus, lai Lietotājs varētu pienācīgi izmantot Tīmekļa vietnes redzidigital.com sniegtos Pakalpojumus;

12.2.2. cienīt Lietotāja privātumu, Lietotāja personas datus apstrādāt tikai Noteikumos, Privātuma politikas un Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

12.3.    SIA “REDZI Digital” apņemas ievērot visas šajos Noteikumos norādītās prasības.

12.4.    SIA “REDZI Digital” var grozīt Pakalpojumu sniegšanas noteikumus bez Lietotāja piekrišanas.

 1. Garantija un Lietotāja atteikuma tiesības neatbilstošu Pakalpojumu gadījumā

13.1.   SIA “REDZI Digital” nodrošina satura/Pakalpojumu kvalitāti atbilstoši Tīmekļa vietnē redzidigital.com sniegtajiem Pakalpojumu aprakstiem un šiem Noteikumiem, kā arī Latvijas Republikā spēkā esošam normatīvo aktu prasībām.

13.2.    SIA “REDZI Digital” Pakalpojumu lietošanas laikā nodrošina šādas garantijas:

13.2.1. kļūdu novēršanu, gadījumā, ja kļūda ir radusies SIA “REDZI Digital” tiešu darbību rezultātā vai Pakalpojumi darbojas neatbilstoši Pakalpojumu aprakstam un/vai Tīmekļa vietnes redzidigital.com  lietošanas noteikumiem, šādā gadījumā Lietotājs piesaka Pakalpojumu kļūdu SIA “REDZI Digital” e-pastā: [email protected]

13.2.2.    Par garantijas apkopes jautājumiem Lietotājs var interesēties uzdodot jautājumus, rakstot uz e-pastu: [email protected]  

13.3.    SIA “REDZI Digital” nesniedz tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz Pakalpojumu piemērotību Lietotāja konkrētiem mērķiem vai specifiskajiem biznesa procesiem, kuri nav specifiski atrunāti.

13.4.    Lietotājs uzņemas risku par attiecīgu Pakalpojumu lietošanu un piekrīt, ka Pakalpojumi ir pieejami tādā apmērā un kvalitātē, kādā tas ir noteikts starp SIA “REDZI Digital” un Lietotāju uzsākot lietot attiecīgos Pakalpojumus. Pakalpojumi tiek sniegti, pamatojoties uz esošo Pakalpojumu tehniskām un funkcionālām iespējām un aktuālās pieejamības.

13.5.    SIA “REDZI Digital” negarantē, ka Pakalpojumi atbildīs Lietotāja īpašajām prasībām, būs nepārtraukti, savlaicīgi, droši vai bez kļūdām.

13.6.    SIA “REDZI Digital” negarantē, ka Pakalpojumu rezultātiem, ko var iegūt, izmantojot Pakalpojumus, jābūt precīziem vai uzticamiem un informācijas vai cita materiāla kvalitāte, ko Lietotājs iegādājās vai ieguvis, izmantojot Tīmekļa vietni redzidigital.com, atbildīs Lietotāja cerībām, un visas Pakalpojumos esošās kļūdas tiks labotas.

 1. Ārpus tiesas strīdu risināšanas noteikumi

14.1.    Lietotājs, kurš vēlas iesniegt sūdzību par nekvalitatīviem Pakalpojumiem, to var izdarīt elektroniski, nosūtot pretenziju brīvā formā uz SIA “REDZI Digital” e-pastu: [email protected], kurā norāda konkrēto Pakalpojumu un tā neatbilstību/trūkumu.

14.2.    Iesniedzot sūdzību, Lietotājam ir jānorāda šāda informācija:

14.2.1. Pakalpojumi, faktūrrēķina un Pasūtījuma numurs, ja tāds ticis piešķirts. Ja ir iespējams, Lietotājs pievieno faktūrrēķinu, lai SIA “REDZI Digital” varētu pēc iespējas ātrāk izskatīt Lietotāja sūdzību;

14.2.2. jānorāda Pakalpojumu defekts, bojājuma pazīmes vai trūkstošā daļa un tā konstatēšanas laiks, ja tas iespējams;

14.2.3. jāiesniedz citi pierādījumi, piemēram, Pakalpojumu fotogrāfija, nekvalitatīvās vietas fotogrāfija (ja tas ir mehānisks bojājums un to ir iespējams nofotografēt, print screen), u. c.

14.3. Iesniedzot sūdzību, Lietotājam ir jānorāda viens no veidiem, kādā Lietotājs vēlas, lai pretenzija tiktu atrisināta:
14.3.1. SIA “REDZI Digital” bez atlīdzības saprātīgā termiņā novēršot Pakalpojumu neatbilstību - trūkumus, ja trūkumus iespējams novērst atbilstoši garantijas noteikumiem;

14.3.2. attiecīgi samazināt Pakalpojumu pirkuma cenu (ja tāda tikusi noteikta), par ko SIA “REDZI Digital” un Lietotājs ir vienojušies elektroniski e-pastā;

14.3.3. atmaksāt Lietotājam par Pakalpojumu lietošanas samaksāto naudas summu (ja tā samaksāta atbilstoši šiem Noteikumiem), izņemot gadījumu, ja Pakalpojumu neatbilstība ir maznozīmīga un nevar būtiski ietekmēt Lietotāja iespējas Pakalpojumus izmantot. Pakalpojumu neatbilstība uzskatāma par maznozīmīgu, ja tā būtiski nepazemina Pakalpojumu pamatfunkciju izpildes kvalitāti vai lietošanas īpašības un to var novērst, neradot funkcionālas/vizuāli konstatējamas izmaiņas Pakalpojumos.

14.4.    Izskatot sūdzību vai iesniegumu par personas datu apstrādi/dzēšanu, atbilde tiek sniegta 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā no sūdzības/iesnieguma saņemšanas dienas. Ja objektīvu iemeslu dēļ minētajā termiņā nav iespējams sniegt atbildi uz Lietotāja sūdzību, SIA “REDZI Digital” nekavējoties rakstveidā informē par to Lietotāju, norādot saprātīgu termiņu, kurā atbilde tiks sniegta, kā arī pamato šāda pagarinājuma nepieciešamību.

14.5.    Ja Lietotājs konstatē neatbilstošas kvalitātes Pakalpojumus un vēlas pārtraukt to saņemšanu/lietošanu, SIA “REDZI Digital” apņemas nodrošināt Lietotājam Pakalpojumu pārtraukšanu saskaņā ar šiem Noteikumiem.

14.6.    Lietotājs tiek brīdināts, ka patvaļīga piekļūšana automatizētai datu apstrādes Tīmekļa vietnei redzidigital.com, automatizētas datu apstrādes Tīmekļa vietnes redzidigital.com darbības traucēšana un nelikumīga rīcība ar šajā Tīmekļa vietnē redzidigital.com iekļauto informāciju, nelikumīgas darbības ar automatizētas datu apstrādes Tīmekļa vietnes redzidigital.com  resursu ietekmēšanas ierīcēm, datu, programmatūras un iekārtu iegūšana, izgatavošana, izmainīšana, glabāšana un izplatīšana nelikumīgām darbībām ar elektronisko sakaru tīklu galiekārtām ir kriminālsodāmas darbības un atbildība par šīm darbībām iestājas saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.

14.7.    Lietotājs tiek brīdināts, ka nelikumīgas darbības ar fiziskas personas datiem ir administratīvi vai krimināli sodāmas.

14.8.    Pieslēgšanās Tīmekļa vietnei redzidigital.com ar citu personu lietotāja vārdiem un parolēm, kā arī mēģinājums tās iegūt ir noziedzīga darbība.

14.9.    SIA “REDZI Digital” nenes atbildību par Tīmekļa vietnes redzidigital.com normālu darbību, ja tiek lietota programmatūra vai interneta pārlūku paplašinājumi, kas jebkādā veidā pārveido vai padara nepieejamu Tīmekļa vietnes redzidigital.com  oriģinālo saturu.

14.10. Lietotājs atbild par darbībām, kas veiktas, izmantojot Tīmekļa vietni redzidigital.com , tajā skaitā, bet ne tikai, par Pakalpojumu Tīmekļa vietnē redzidigital.com  sniegto datu pareizību. Lietotājs uzņemas atbildību par sekām, kas radušās Pakalpojumu lietošanas vai  Tīmekļa vietnē redzidigital.com  sniegto datu kļūdu vai neprecizitātes dēļ.

14.11.  Lietotājs atbild par savu datu uzglabāšanu un/vai nodošanu trešajām personām. Ja Tīmekļa vietnē redzidigital.com sniedzamos Pakalpojumus izmanto trešās personas, pieslēgušās Tīmekļa vietnei redzidigital.com, izmantojot Lietotāja pieslēgšanās datus, SIA “REDZI Digital” šādu personu uzskata par Lietotāju un Lietotājs atbild par visām šādas trešās personas darbībām, kas veiktas Tīmekļa vietnē redzidigital.com.

14.12. SIA “REDZI Digital”, ciktāl tas nav pretrunā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tiek atbrīvots no jebkādas atbildības tajos gadījumos, kad zaudējumi rodas tāpēc, ka Lietotājs, neņemot vērā SIA “REDZI Digital” rekomendācijas un savas saistības, neiepazinās ar šiem Noteikumiem, šo Privātuma politiku un citiem Noteikumos norādītajiem dokumentiem, lai gan šāda iespēja tam tika nodrošināta.

14.13. Lietotājam ir pienākums nodrošināt savu Tīmekļa vietnē redzidigital.com  ievadīto datu drošu uzglabāšanu un tos neatklāt, kā arī nodrošināt, ka dati ir zināmi tikai pašam un datus izmanto tikai pats Lietotājs, kā arī nenodot un arī citos veidos neradīt iespēju citām personām ar šiem datiem iepazīties vai tos izmantot. Ja rodas aizdomas, ka pieslēgšanās datus varēja uzzināt cita persona, nekavējoties jāpaziņo par to SIA “REDZI Digital”, kā arī nekavējoties jāinformē SIA “REDZI Digital” par pieslēgšanās Tīmekļa vietnes redzidigital.com  datu pārkāpumu vai izpaušanu. Visas darbības, kas veiktas, izmantojot Lietotāja atpazīšanas datus, uzskatāmas par Lietotāja veiktām, un Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par šādu darbību sekām.

14.14.  Pārkāpjot šos Noteikumus izmantojot Tīmekļa vietni redzidigital.com, pārkāpēja puse atbild Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā spēkā esošajos tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

14.15. Gadījumā, ja SIA “REDZI Digital” pārkāpj šo Noteikumu nosacījumus, tas ir atbildīgs par Lietotājam radušos tiešo kaitējumu vai tiešajiem zaudējumiem, kas radās, kā šo Noteikumu pārkāpuma paredzamās sekas. Kaitējums vai zaudējumi tiek uzskatīti par paredzamiem, ja tie ir acīmredzami SIA “REDZI Digital” pārkāpuma sekas vai, ja šādu kaitējumu vai zaudējumus SIA “REDZI Digital” un Lietotājs apzinājās Tīmekļa vietnes redzidigital.com un tajā esošo Pakalpojumu lietošanas uzsākšanas brīdī.

14.16. SIA “REDZI Digital” piegādā Pakalpojumus tikai Lietotāja personīgai lietošanai. Lietotājs apņemas neizmantot iegādātos Pakalpojumus komerciālos, uzņēmējdarbības vai tālākpārdošanas nolūkos, un SIA “REDZI Digital” nebūs atbildīgs par jebkādu Lietotāja negūto peļņu, uzņēmējdarbības zaudējumiem, darbības traucējumiem vai zaudējumiem saistībā ar zaudētām uzņēmējdarbības iespējām.

14.17. SIA “REDZI Digital” neatbild par citu uzņēmumu vietnēs sniegto informāciju, pat ja Lietotāji nokļūst šajās vietnēs, izmantojot SIA “REDZI Digital” Tīmekļa vietnē redzidigital.com  esošo norādi.

14.18. Lietotājs skaidri saprotat un piekrītat, ka SIA “REDZI Digital” nav atbildīgs par jebkādiem tiešiem, netiešiem, nejaušiem, īpašiem, izrietošiem vai priekšzīmīgiem zaudējumiem, tostarp, bet ne tikai, zaudējumiem par peļņas zaudēšanu, nemateriālo vērtību, izmantošanu, datiem vai citiem nemateriāliem zaudējumiem (pat ja SIA “REDZI Digital” ir informēts par šādu bojājumu iespējamību), kas izriet no:

14.18.1. Pakalpojumu izmantošanas vai nespējas tos izmantot;

14.18.2. aizstājēju Pakalpojumu un Pakalpojumu iepirkuma izmaksām, kas rodas, iegādājoties Pakalpojumus, datus, informāciju vai saņemot ziņojumus vai darījumus, kas veikti, izmantojot Pakalpojumus;

14.18.3. neatļautas piekļuves Lietotāja informācijai vai datiem vai to pārveidošanu;

14.18.4. jebkuras trešās personas paziņojumi vai rīcība Pakalpojumā;

14.18.5. vai jebkurš cits ar Pakalpojumiem saistīts jautājums.

14.19.  Ciktāl to atļauj likums, SIA “REDZI Digital” kopējā atbildība par jebkādām prasībām saskaņā ar šiem Noteikumiem, tostarp par jebkādām netiešām garantijām, ir ierobežota līdz summai, kuru Lietotājs samaksājis par Pakalpojumu izmantošanu (ja attiecināms).

14.20. SIA “REDZI Digital” apzinās, ka dažās valstīs Lietotājam kā patērētājam var būt likumīgas tiesības, kuras atšķirās no Latvijas Republikā spēkā esošajām patērētāju tiesībām. Ja Lietotājs izmanto Pakalpojumus personiskiem mērķiem, nekas šajos Noteikumos neierobežo patērētāja likumīgās tiesības, no kurām nevar atteikties saskaņā ar  šiem noteikumiem.

14.21.  Lietotājs apzinās un piekrīt, ka SIA “REDZI Digital” nav atbildīgs un tas nesedz nekādus zaudējumus par Lietotāja un/vai trešo personu veiktajām darbībām Tīmekļa vietnē redzidigital.com un/vai Tīmekļa vietnes redzidigital.com Pakalpojumos vai ārpus tiem, kuras SIA “REDZI Digital” iepriekš nebija iespējams nojaust, novērst un kuras ir pretrunā ar šiem Noteikmumiem un tiesību normatīvajiem aktiem.

15.    Notikumi ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles

15.1.    SIA “REDZI Digital”nebūs atbildīgs par jebkādu saistību saskaņā ar ar šo Noteikumu nepildīšanu vai izpildes kavēšanu, ja šāda nepildīšana vai kavēšana rodas saistībā ar notikumiem ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles, kā tas ir definēts šo Noteikumu 15.2. punktā.

15.2.    Notikums ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles nozīmē jebkādas darbības vai notikumu, kuru SIA “REDZI Digital” pamatoti nevar kontrolēt, tai skaitā Latvijas Republikas valdības pieņemtos lēmumus, ārkārtas stāvokļa pasludināšanu, kara darbību, politisko situāciju, terora aktu draudus, pandēmijas apstākļus vai dabas katastrofas.

15.3.    Gadījumā, ja notiek notikums ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles, kas ietekmē pienācīgu SIA “REDZI Digital” saistību izpildi saskaņā ar šiem Noteikumiem:

15.3.1. SIA “REDZI Digital” nekavējoties informēs Lietotāju;

15.3.2. SIA “REDZI Digital” saistību, kas izriet no šiem Noteikumiem, izpilde tiks apstādināta un saistību izpildes termiņš tiks pagarināts par termiņu, kas vienāds ar notikuma ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles ilgumu. Ja notikumi ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles ietekmē Pakalpojumu piegādi Lietotājam, SIA “REDZI Digital” saskaņos jaunu piegādes datumu pēc SIA “REDZI Digital” notikumu ārpus SIA “REDZI Digital” kontroles beigām (ja attiecināms).

16.    Informācijas sūtīšana

16.1.    Noteikumos izmantotais jēdziens “rakstiski” ietver arī e-pastus.

16.2.    Lietotājs, lai sazinātos ar SIA “REDZI Digital” rakstiski vai gadījumā, ja Noteikumos ir paredzēts Lietotāja pienākums sazināties ar SIA “REDZI Digital” rakstiski, sūta SIA “REDZI Digital” e-pastu uz adresi: [email protected] vai parasto vēstuli adresētu sabiedrībai ar ierobežotu atbildību SIA “REDZI Digital” uz šajos Noteikumos norādīto adresi. SIA “REDZI Digital” rakstiski informēs Lietotāju par paziņojuma saņemšanu (parasti ar e-pasta vēstuli). Atteikuma tiesību izmantošanas un atkāpšanās no šiem Noteikumiem nolūkā Lietotāja vēršanās pie SIA “REDZI Digital” kārtība ir paredzēta šo Noteikumu 6. punktā.

16.3.    SIA “REDZI Digital” visus paziņojumus Lietotājam sūta uz Tīmekļa vietnē redzidigital.com  Lietotāja norādīto e-pasta adresi, ja Lietotājs izmantojis attiecīgās tīmekļa vietnē pieejamās datu ievades formas, kas paredz Lietotāja e-pasta ievadi.

17.    Citi noteikumi

17.1.    Jebkādas atkāpes no šiem Noteikumiem ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja tās ir noformētas ar rakstisku dokumentu.

17.2.    Lietotājam, ņemot vērā Latvijas Republikas spēkā esošos tiesību aktus, ir noteiktas tiesības, kas ir saistītas ar neatbilstošas kvalitātes Pakalpojumiem. Nekāds šo Noteikumu nosacījums nebūtu jāinterpretē kā tāds, kas aprobežo vai ierobežo šādu tiesību izmantošanu. 

17.3.    SIA “REDZI Digital” ir tiesības nodot savas tiesības un pienākumus saskaņā ar šiem Noteikumiem trešajai personai vai personām, taču šādu tiesību un pienākumu nodošanai nebūs nekādas ietekmes uz Lietotāja tiesībām un SIA “REDZI Digital” saistībām saskaņā ar šiem Noteikumiem. Šādas nodošanas gadījumā SIA “REDZI Digital” informēs Lietotāju, sniedzot informāciju par nodošanu Tīmekļa vietnē redzidigital.com.

17.4.    Lietotājam nav tiesību nodot visas vai daļu tiesību vai saistību, kas izriet no šiem Noteikumiem, trešajai personai vai personām bez SIA “REDZI Digital” rakstiskas piekrišanas.

17.5.    Ja kādu no šiem Noteikumiem tiesa atzīst par nelikumīgu, nederīgu vai nepiemērojamu, pārējie šo Noteikumu nosacījumi paliek spēkā un piemērojami pilnā apmērā. Jebkurš šo Noteikumu nosacījums, kas atzīts par nelikumīgu, nederīgu vai nepiemērojamu tikai daļēji vai noteiktā apmērā, paliks spēkā tādā apmērā, kādā tas netika atzīts par nelikumīgu, nederīgu vai nepiemērojamu.

17.6.    Ja šajos Noteikumos nav norādīts citādi, jebkāda SIA “REDZI Digital” kavēšanās, kas ir saistīta ar savu tiesību/saistību izpildes saskaņā ar šiem Noteikumiem, nenozīmē Lietotāja atbrīvošanu no saistību izpildes vai atteikšanos no šīm tiesībām, bet atsevišķa vai daļēja jebkuras saistības izpilde vai jebkuras tiesības atsevišķa vai daļēja izmantošana nenozīmē, ka šīs saistības nav jāpilda vai šīs tiesības nevar turpmāk izmantot.

17.7.    Šiem Noteikumiem un attiecībām starp pusēm saskaņā ar šiem Noteikumiem piemērojami Latvijas Republikas normatīvie tiesību akti, un tie skaidrojami, pamatojoties uz Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem.

17.8.    Strīdi starp Lietotāju un SIA “REDZI Digital” risināmi savstarpēju sarunu ceļā. Ja SIA “REDZI Digital” atsakās apmierināt Lietotāja sūdzību vai Lietotājs nepiekrīt SIA “REDZI Digital” piedāvātajiem risinājumiem un nosaka, ka tā tiesības vai intereses tika pārkāptas, Lietotājs var iesniegt sūdzību Patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanas komisijā, kas atrodas Brīvības iela 55, Rīga, Latvija, LV-1010, kas risina patērētāju strīdus (vairāk informācijas par strīdu risināšanu pieejama http://www.ptac.gov.lv/lv).

17.9.    Katrs strīds, nesaskaņa vai prasība, kas izriet no šiem Noteikumiem vai ir saistīti ar šiem Noteikumiem, to pārkāpšanu, izbeigšanu vai spēkā esamību, galīgi izšķirami Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

17.10. Papildus iepriekš norādītajam, Lietotājs var izmantot elektronisko strīdu risināšanas platformu (ODR), lai atrisinātu strīdus par tīmekļa vietnē redzidigital.com izmantotajiem vai iegādātajiem Pakalpojumiem. Vairāk informācijas http://ec.europa.eu/odr.

Pārskatīts 10.05.2022.

Ready for Action?

Our team will help you to go to the next level with your website project and even more.
LET'S GO!
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram