PHP Developer

Prasības kandidātiem

  • HTML5, CSS, JS, PHP, MySQL knowlage;
  • Vēlme piedalīties apjomīgu projektu izstrādes procesā;
  • Prasme uzturēt uzrakstīto kodu un operatīvi labot kļūdas;
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, analītiskums un iniciatīva;
  • Spēja veiksmīgi strādāt multitasking apstākļos, noteikt prioritātes un uzņemties atbildību.

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Praktiska pieredze ar versionēšanas sistēmām (GIT);
  • WordPress theme development;
  • Oxygen builder;
  • Izpratne par uzdevumu organizēšanas sistēmām;
  • Praktiska pieredze darbā ar Laravel framework;
  • Vismaz 1 gadu pieredze PHP programmētāja darbā;
  • Citu programmēšanas valodu zināšanas.

Pienākumi

  • Izstrādāt un uzturēt mājas lapu un web bāzētu sistēmu PHP kodu;
  • Sadarboties ar izstrādes komandas biedriem – projektu vadītājiu, grafiskajiem dizaineriem, front-end un citiem back-end programmētājiem;
  • Sekot līdzi izstrādes labākās prakses tendencēm web jomā.

Mēs piedāvājam

  • Laicīgu un nozarei un padarītajam atbilstošu atalgojumu (start from 1200 €)
  • Darbu pie interesantiem e-komercijas un citiem web IT projektiem;
  • Draudzīgu, atsaucīgu kolēģu atbalstu;

Savu CV jāiesūta uz [email protected]

Portfolio

With this vacancy position involved
Check other projects

We are open

There is no vacancy in your position.
Let us know and we will check your CV.
Contact Us

Ready for Action?

Our team will help you to go to the next level with your website project and even more.
LET'S GO!
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram